Kapela Artmosféra vznikla v roce 2011. Uskupení muzikantů značí tvorbu vlastní autorské hudby. V posledních letech se umisťují v žebříčku Českého slavíka v kategorii Hvězda internetu, za sebou mají nespočet koncertů mimo jiné i na festivalech Colours of OstravaVotvírákMezi ploty, Sázavafest, Rock For People, Open Air Music Fest Přeštěnice, Smetanova Litomyšl,  či televizní vystoupení např. ve Snídani s Novou.

V roce 2016 vydali svoje druhé CD s názvem „Červenej nos“, které kapela pokřtila ve velkém stylu v pražském music baru La Loca za přítomnosti zvučných jmen české hudební scény. Role kmotrů se ujali Ondřej SoukupOndřej Gregor Brzobohatý a David Solař. 

V roce 2017 složili hudbu ke spotu k nové kampani projektu Srdcerváči. Videoklip k jejich písni „Sen čeká za dveřmi“ vznikl pro internetovou televizi Stream.cz, kde je od února 2019 ke shlédnutí. Kapela momentálně natáčí videoklip ke svému novému singlu „Ke štěstí“, který natočila pod producentským dohledem Jana P. Muchowa.

Artmosféru můžete slyšet mimo jiné na rádiích: Fajn Rock Music, Proglas, Kiss, Rádio Contact Liberec, Radio Beat, nebo Patriot.

www.artmosfera.cz

Odkazy

Rozhovor v pořadu Na baru na TV NOVAhttp://novaplus.nova.cz/porad/na-baru-videochat-s-celebritou/video/12466-na-baru-kapelaartmosphere/

Rozhovor a vystoupení ve Snídani s Novou – https://www.youtube.com/watch?v=wXyjy0cUlMU

Rozhovor o křtu 2.desky Červenej noshttp://nymbursky.denik.cz/kultura_region/dedecek-s-vnukem-pokrtili-nova-cd-svych-kapel- 20161106.html

Píseň Sen čeká za dveřmi – https://www.stream.cz/pohadky/ukolebavky/10024344-artmosfera-sen-ceka-za-dvermi

Rozhovor pro Rock & Pophttps://www.taisawards.com/inpage/5-otazek-pro-artmosphere/

Rozhovor pro Rock Musichttps://www.youtube.com/watch?v=P5A7cf5uu6M&t=2s

Rozhovor v pořadu Flashback na Slušnej kanál TVhttps://www.youtube.com/watch?v=2ZmzYlFGI5M

Kapela hraje ve složení:

Martin Blažek – zpěv, klávesy, kytara
Michal Walter – zpěv, kytara
Milan Chlup – baskytara
Vít Blažek – bicí